עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

"כל דרך שאין בה מכשולים, לא מובילה אותך לשום מקום"
כמו המשפט, כל הדרך שלי ארוכה במכשולים, ותראו לאן הגעתי, הצלחתי לעבור את כל המכשולים הקלים והקשים.
וזאת אני גם הפעם אנסה לעבור אותם..
חברים
אפרתZippersMaskedCatעדן מאירTigerLily
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הבדידות שלי

אין לי להגיד משהו רע על הבדידות שלי, בבית ספר אני מסתובבת לבד, לא הרבה מציעים לי לשחק איתם מה לעשות אני תקועה בבית ספר עם ילדים רעים חסרי לב, אבל ברוך השם עוד שנתים אני אהיה בחטיבה וכבר לא אמצא את עצמי עם אותם ילדים :), כשעוזבים אותי באמצא שום מקום (מפקירים אותי), אני הולכת לבד ומרגישה את הרוח, אני מאוד שמחה כשהדרך שלי ארוכה הביתה, זה נותן לי זמן עם עצמי, איך זה שאני אחת והלבד שלי גדול כמו חול. אני נהנת מהבדידות אבל לא תמיד..

this me.no you

07/01/2015 16:23
girle life
מפתיע להגיד שכמעט עברה לה חצי שנה מאז תחילת שנת החטיבה הראשונה שלי.
איך המצב שלי? האמת, מתחיל להשתפר. לא, הוא לא השתפר כי אנשים הבינו שלא צריך לאכזב אותי,להפריע לי בחיים, להעציב אותי. הוא השתפר כי אני הבנתי שהם לא יצליחו לאכזב אותי,להפריע לי בחיים,להעציב אותי. עוד סיבה?
אני בטוחה שאחרי הסיבה הזו תגידו לי "אוו יש עוד מלאא זמן",לא שאני מתכוונת לשים פס על התגובות האלה, אני פשוט אומרת שחבל לכתוב את זה, שוב דבר לי יעצור אותי מלהמשיך לחשוב על זה, אז כנראה הבנתם תסיבה השנייה ואם לא כל כך הבנתם אני אפרט,
יוצא לי המון פעמים כשאני עצובה להוביל את עצמי למחשבות שהכל יהיה בסדר בעתיד, אני נוהגת לחשוב על עצמי מאוד 10 שנה, אם איזה אנשים אני אהיה? איפה אני אמצא את עצמי בכלל?. אני תמיד עונה לעצמי שבטח לא אהיה אם אותם אנשים שהחליטו לפגוע בי

אזז בעקבות מזג האוויר היום לא הגעתי היום לבית הספר. אני יודעת שזה לא כל כך אמור לעניין אותכם, אבל בא אלינו היום ילד חדש לכיתה. התעדכנתי קצת עליו.. אומרים שהוא נחמד, אני עוד לא ראיתי איך הוא נראה, אבל כביכול מחר אראה. לא יודעת למה אני שוב אמצא באיך להתאהב בו. לפחות נדמה לי.



 " so wake me up when its all over when i when im wiser and im older"



עוד אחד מהשירים שבהחלט לא יכולים לתאר יותר טוב את מה שאני מרגישה.
הדס
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: